Terug Home > OTYS Oplossing > Oplossingen - Modules & Producten > Multilingual
Bekijk de video
Multimedia specialist voor recruitment websites

Adviesburau VACTC kiest voor OTYS

Veenendaal 3 maart 2010 - VACTC is vandaag operationeel als adviesorganisatie in Human Capital Solution. Wim van Aarle, oprichter VACTC en expert in HR, wilde een praktisch en innovatief systeem met daaraan gekoppeld een functionele website. Via het Speedtraject van OTYS heeft Van Aarle gekregen wat hij wenste.

Binnen één middag live!

Het Speedtraject biedt recruiters die mogelijkeheid om binnen één middag een hele omgeving, inclusief state-of-the art recruitment portal live te hebben. OTYS heeft als één van haar kerndoelstellingen dat zij gangbare processen die een product duur maken, of die veel tijd kosten willen elimineren. De gebruikelijke communicatie en contactmomenten voor een traject kunnen absoluut efficienter als de partijen face-to-face bij elkaar zijn. Doordat alle partijen bij dit traject direct bij elkaar zijn, wordt er vaak ook meer gebruik gemaakt van de adviesmogelijkheden die OTYS biedt. Door de dialoog aan te gaan, worden de resultaten begrijpelijk en transparant. Van Aarle was één van de vele klanten van OTYS die via dit traject voorzien zijn van een recruitmentsysteem en website.  

VACTC

VACTC is adviesbureau voor organisaties die hun recruitment processen willen verbeteren. Na 35 succesvolle jaren als HR professional bij diverse multinationals is het voor de oprichter van VACTC, Wim van Aarle, nu het moment gekomen om zijn expertise uit te zetten middels zijn eigen organisatie. Met een eigen visie op HR beleid biedt Van Aarle duidelijke en toepasbare oplossingen. Van Aarle: “Een succesvolle HR afdeling is het begin van een goedlopende organisatie. Mensen zijn de ‘key’ van elke organisatie. Dit zijn oeroude quotes die menig managers in de mond hebben genomen, alleen wordt er in de praktijk zo weinig mee gedaan. Grote adviesbureaus komen al snel met ingewikkelde en zeer uitgebreide plannen, die op de werkvloer moeilijk toe te passen zijn. Daarnaast betaal je al snel de hoofdprijs voor de inzet van deze bureaus. Met VACTC geef ik mijn klanten de KISS aproach. ‘Keep It Stupid & Simple’. Een praktische strategieplan waarmee organisaties de dag erna direct mee aan de slag kunnen, dat meetbaar is en gebaseerd is op een goede prijs/kwaliteitverhouding.”

Optimaliseren van HR

VACTC richt zich op drie vakgebieden om organisaties te adviseren en te ondersteunen in hun strategisch HR beleid. Deze onderdelen dragen bij in het verbeteren van de efficiency en effectiviteit van het recruitmentproces, aan het binden en boeien van oude en nieuwe medewerkers en in het optimaliseren van de HR afdelingen.

Wim van Aarle

Wim van Aarle heeft voor de oprichting van VACTC gewerkt als HR Manager bij Henkel en als HR Director bij Ecolab en Bureau Veritas. Van Aarle: “Mijn passie heeft altijd al gelegen in het verbeteren en meten van interne HR processen in organisaties. Met mijn werkzaamheden binnen deze multinationals ben ik een autoriteit geworden in het traceren van HR behoeftes en problematiek en deze om te zetten naar oplossingen. Mijn doel voor de komende tijd is om een krachtige partner te worden van organisaties die daadwerkelijk hun processen willen optimaliseren.”

www.vactc.nl

Maak een afspraak

Wilt u zelf beleven hoe OTYS werkt? Maak dan een afspraak voor een demonstratie van de complete candidate experience!

Kom langs bij OTYS

OTYS is haar klanten optimaal tot dienst met events,workshops en trainingen. Klik hieronder of ga naar de eventkalender.

Gathering 'Website' - 16 september
Search & Match - 16 september
DARRL Webinar - 22 september

Quote OTYS klant

''Sinds de livegang van de site zijn de bezoekers aantallen vervijfvoudigd''

Wilbert van Beek - IT Profile

Quote OTYS klant

''De service is uitstekend, OTYS is bereid naar klanten te luisteren''

Fabiaan van Vrekhem - Accord Group

Quote OTYS klant

''OTYS is het beste product in zijn soort op de Nederlandse markt''

Edwin Witte - Bureau 020

Quote OTYS klant

''Met OTYS heb ik een partij gevonden die er alles aan doet om mij succesvoller te maken''

Marcel van der Meer - Klikwork

Quote OTYS klant

''De applicatie van OTYS functioneert in elk proces binnen onze organisatie''

Edwin van Almkerk - AV Werving & Selectie

Quote OTYS klant

''We wisten vanaf het begin dat we bij OTYS in goede handen waren''

Arthur Rasenberg - Nox People

Quote OTYS klant

''Inmiddels worden we via Google beter gevonden dan via standaard Jobboards''

Olfertjan Niemeijer - Independent Recruiters

Quote OTYS klant

"Ik heb nog wel naar pakketten van andere leveranciers gekeken, maar ik vond het verschil steeds te groot"

Afke van der Horst - Zakelijk Schrijven

Quote OTYS klant

"OTYS begrijpt pas echt hoe belangrijk het is om gevonden te worden op internet."

Karst Dollekamp - ICT Career

Quote OTYS klant

“Het systeem geeft mij de mogelijkheid om kandidaten te werven en een goede selectie van kandidaten te maken.”

Jeroen Brinkhorst - Place-IT

Quote OTYS klant

"De koppeling tussen vacatures en kandidaten werkt erg goed"

Loes Kessels - Personato

Quote OTYS klant

"OTYS is een automatiseringstool die uitstekend past bij een commerciele doelstelling"

Marcel Tillema - NCP Groep

Quote OTYS klant

"Bij OTYS denk ik aan innovatie en korte lijnen. Dat is precies waar ik van hou"

Peter Seijkens - Matchboxx

Quote OTYS klant

“Wat vind ik nou zo fijn aan OTYS? Dat jullie continu verbeteringen aanbrengen waar je echt wat aan hebt! Hulde.”

Peter Oey - Management Support Zeeland

Quote OTYS klant

‘’In OTYS kan ik altijd alles terugvinden. Zo kan ik, vanuit een andere locatie, altijd contact houden met mijn franchisenemers.’’

Rutger van Drongelen - Jopportunity

Quote OTYS klant

"Met de OTYS Profiler kun je echt naar een speld in een hooiberg zoeken."

Richard Gerestein - Avouch

OTYS voor
Wilt u zelf beleven hoe het werkt?
Maak dan een afspraak voor een demonstratie van de complete candidate experience.
  maak een afspraak    
OTYS Recruiting TechnologyOTYS
© 2010 OTYS Recruiting Technology Sitemap Algemene voorwaarden