TerugHome > > Glasford OTYS Netherlands OTYS Germany OTYS Belgium OTYS France OTYS United Kingdom OTYS USA OTYS Czech Republic OTYS Swiss
recruitment software
Bekijk de websites
Multimedia specialist voor recruitment websites

Glasford

Glasford
Website: Glasford

Glasford International Nederland is de Nederlandse partner van het wereldwijde Glasford International executive search bedrijf. Volgens een recent rapport in het vakblad Search Consult, is Glasford International een van ‘s werelds top 20 executive search consulting companies.

Vanaf de start van Glasford International in 1996 hebben we onze klanten ondersteund met de identificatie van de meest talentvolle executives voor strategische en managementposities, zodat zij in staat zijn om top management teams te bouwen en de allerbeste specialisten aan boord te halen en te behouden. We werken in alle sectoren van handel en industrie. De kern van ons werk draait om Direct Search projecten en om ons Assessment and Development Proces. Daarmee hebben we in alle jaren van ons bestaan bewijskracht geleverd met een lange reeks van succesvolle projecten.

We werken primair voor klanten op onze thuismarkt in Nederland. We zijn succesvol dankzij het jarenlang opbouwen en onderhouden van een sterk zakelijk netwerk, een hechte zakelijke relatie met klanten en kandidaten en een inzet met hart en ziel op ieder nieuw project. We werken in Nederland vanuit verschillende kantoorlocaties, dichtbij de klant. U vindt ons in Amsterdam, Arnhem, Eindhoven, Maastricht, Rotterdam en Zwolle. Heeft u een vraagstuk buiten Nederland? Zoekt u iemand met sterke internationale ervaring en behept met het juiste talent om in andere talen en culturen te excelleren? Gaat u eerste stappen zetten in een ander land? Van Stockholm tot Shanghai, van St. Petersburg tot Santiago, onze internationale Glasford collega’s kennen uw business en denken en werken op dezelfde golflengte als u en ons.

Ons klantportfolio varieert van kleine en middelgrote ambitieuze bedrijven tot aan de grote corporate ondernemingen. We werken in Nederland met een team van vijf consultants met een focus op de volgende segmenten:

  • Industrie / Productie / Manufacturing (chemie, pharmacie, plastics, food, non-food, hout en papier, etc.)
  • IT / Telecommunicatie (software, hardware, mobile, services, B-to-B en B-to-C)
  • Media / Publishing (uitgeverijen, online, crossmedia en traditioneel)
  • Technology / High Tech (electronica, innovatie, instrumentarium, etc.)
  •  Retail / Groothandel / Detailhandel (food/non-food) 
  • Transportation / Logistics 
  • Health & Lifestyle
  • Financiële dienstverlening
  • Landbouw / Agrarische sector
  • Boardroom Consultancy / Organisatieadvies

Recente vacatures van Glasford

Hieronder vindt u een aantal van de meest recente vacatures die door dit bedrijf zijn gepubliceerd. Klik op de vacaturetitel om een uitgebreide beschrijving van de vacature te bekijken.
. . . .

 

DEMO aanvragen

Wij bieden u een vrijblijvend gesprek aan. Beleef de complete candidate experience en zie hoe OTYS werkt.

Maak een afspraak 

Quote OTYS klant

''Sinds de livegang van de site zijn de bezoekers aantallen vervijfvoudigd''

Wilbert van Beek - IT Profile

Quote OTYS klant

''De service is uitstekend, OTYS is bereid naar klanten te luisteren''

Fabiaan van Vrekhem - Accord Group

Quote OTYS klant

''OTYS is het beste product in zijn soort op de Nederlandse markt''

Edwin Witte - Bureau 020

Quote OTYS klant

''Met OTYS heb ik een partij gevonden die er alles aan doet om mij succesvoller te maken''

Marcel van der Meer - Klikwork

Quote OTYS klant

''De applicatie van OTYS functioneert in elk proces binnen onze organisatie''

Edwin van Almkerk - AV Werving & Selectie

Quote OTYS klant

''We wisten vanaf het begin dat we bij OTYS in goede handen waren''

Arthur Rasenberg - Nox People

Quote OTYS klant

''Inmiddels worden we via Google beter gevonden dan via standaard Jobboards''

Olfertjan Niemeijer - Independent Recruiters

Quote OTYS klant

"OTYS begrijpt pas echt hoe belangrijk het is om gevonden te worden op internet."

Karst Dollekamp - ICT Career

Quote OTYS klant

“Het systeem geeft mij de mogelijkheid om kandidaten te werven en een goede selectie van kandidaten te maken.”

Jeroen Brinkhorst - Place-IT

Quote OTYS klant

"De koppeling tussen vacatures en kandidaten werkt erg goed"

Loes Kessels - Personato

Quote OTYS klant

"OTYS is een automatiseringstool die uitstekend past bij een commerciele doelstelling"

Marcel Tillema - NCP Groep

Quote OTYS klant

"Bij OTYS denk ik aan innovatie en korte lijnen. Dat is precies waar ik van hou"

Peter Seijkens - Automotive Vacaturebank

Quote OTYS klant

“Wat vind ik nou zo fijn aan OTYS? Dat jullie continu verbeteringen aanbrengen waar je echt wat aan hebt! Hulde.”

Peter Oey - Management Support Zeeland

Quote OTYS klant

‘’In OTYS kan ik altijd alles terugvinden. Zo kan ik, vanuit een andere locatie, altijd contact houden met mijn franchisenemers.’’

Rutger van Drongelen - Jopportunity

Quote OTYS klant

"Met de OTYS Profiler kun je echt naar een speld in een hooiberg zoeken."

Richard Gerestein - Avouch

Quote OTYS klant

‘Dat OTYS zo voorop loopt in de markt met noviteiten zie ik als een groot voordeel van werken met OTYS.’’

Rik de Boer - SchaalX

OTYS voor
Wilt u zelf beleven hoe het werkt?
Maak dan een afspraak voor een demonstratie van de complete candidate experience.
  maak een afspraak   
recruitment softwareOTYS
© 2012 OTYS Recruiting Technology Sitemap Algemene voorwaarden Shop Mobiele website Nieuws