TerugHome > Consultancy en Web > test > Reovict
recruitment software
Bekijk de websites
Multimedia specialist voor recruitment websites

Reovict

Reovict
Website: Reovict
Re-integratie ICT'ers


Reovict heeft zich gespecialiseerd in het begeleiden van werkzoekende ICT’ers naar een nieuwe baan. Jarenlang is Reovict als onafhankelijke organisatie actief op de ICT arbeidsmarkt. Wij proberen zoveel mogelijk ingangen voor onze kandidaten te realiseren, waardoor de kansen op een nieuwe baan vergroot worden. Veel organisaties plaatsen hun ICT vacatures bij ons, kandidaten worden door ons voorgesteld of gewezen op geschikte vacatures.

Reovict is Microsoft IT Academy en verzorgt zelf diverse ICT scholingstrajecten.
Onze begeleiding wordt vaak gecombineerd met ICT bijscholing. Binnen de ICT gaan ontwikkelingen dermete snel dat actuele scholing met certificering vaak noozakelijk is voor verruiming van kansen op de ICT arbeidsmarkt.
Door deze werkwijze zijn de bemiddelingsresultaten van Reovict hoog.
Wij zijn gecertificeerd volgens het Blik op Werk Keurmerk.

Onze organisatie staat met beide benen binnen de ICT sector. Onze medewerkers hebben ruim 25 jaar ervaring in de ICT, en wij kennen deze sector daardoor als geen ander. Doordat we al zolang meedraaien in de ICT wereld hebben we veel waardevolle contacten opgebouwd die we inzetten om de uitstroom naar een baan te realiseren. Wij zijn daarbij volledig onafhankelijk.


Doelgroep en specialisme

Tot onze doelgroep behoort iedere werkzoekende ICT’er, van starter tot zeer ervaren, van operationeel tot leidinggevende.

Recente vacatures van Reovict

Hieronder vindt u een aantal van de meest recente vacatures die door dit bedrijf zijn gepubliceerd. Klik op de vacaturetitel om een uitgebreide beschrijving van de vacature te bekijken.

Technische Helpdesk

inEindhoven
Recente artikelen
op7-3-2012 8:42
85 bekeken | 0 reacties
op9-2-2012 14:59
234 bekeken | 3 reacties
op12-1-2012 14:09
181 bekeken | 0 reacties
op27-12-2011 9:12
304 bekeken | 0 reacties
op19-12-2011 13:34
292 bekeken | 1 reacties
op17-6-2011 11:45
704 bekeken | 2 reacties
Recente reacties
op9-2-2012 18:56
op9-2-2012 15:59
op9-2-2012 15:52
op22-12-2011 22:23
Rubrieken
Recruitment Process Outsourcing
OTYS voor
Wilt u zelf beleven hoe het werkt?
Maak dan een afspraak voor een demonstratie van de complete candidate experience.
  maak een afspraak   
OTYS Recruiting TechnologyOTYS
© 2012 OTYS Recruiting Technology Sitemap Algemene voorwaarden Shop Mobiele website Nieuws